Hannah Polar

Cena produktu Hannah Polar není známa.

 

Popis produktu Hannah Polar: Speciální zimní spací pytel pro pobyt ve velehorách a expediční činnost. Detailní popis Speciální zimní spací pytel. Naplněn je zvlášť tříděným husím prachovým a draným peřím v poměru 90 / 10 o vy... > více informací


Hannah Polar - popis

nahoru

Speciální zimní spací pytel pro pobyt ve velehorách a expediční činnost. Detailní popis Speciální zimní spací pytel. Naplněn je zvlášť tříděným husím prachovým a draným peřím v poměru 90 / 10 o vynikající plnivosti min. 650 cuin. Konstrukce s „V“ komorami zabraňuje sesypávání náplně. Anatomický tvar a dokonale propracované detaily spolu s maximálními tepelně izolačními vlastnostmi určují tento spací pytel pro pobyt ve velehorách a expediční činnost. Parametry Komfortní teplota -5 až -17 °C Extrém -27 °C Limit +13 °C Min. hmotnost spacáku 1950 g Max. hmotnost spacáku 2050 g Vnější materiál 100% soft polyamid RS Vnitřní materiál 100% polyester micro Náplň Peří: 90/10, 650 cuin Poznámka Spací pytle Hannah dodáváme v kompresních obalech, které umožňují stlačit objem při sbalení až o 40%. Při dlouhodobém skladování doporučujeme spací pytle z obalu vyjmout.

Výrobce Hannah

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hannah Polar užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Stany nebo Chemické WC, Camping vařiče, Campingový nábytek.

Nejlevnější Hannah Polar akční ceny - Levné Hannah Polar

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hannah Polar stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hannah Polar najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Spací pytle.